Kviečiame visus išbandyti Karatė Kyokushin treniruotes. Pirma treniruotė – NEMOKAMA!

Registracija į treniruotes čia

Vieta: Outlet parkas, Verkių g. 31C. Antras aukštas, Lietuvos tarptautinės baleto akademijos salėje

Laikas: Pirmadieniais ir Trečiadieniais 19:45-21:15

Kaina:  Pirma treniruotė – NEMOKAMA! 50 eur/mėn; studentams taikoma 10 eur nuolaida

Kas yra Karatė Kyokushin?

Tai vienas iš „Karatė” kovos meno stilių, kuri yra viena populiariausių dvikovinių sporto šakų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Karatė Kyokushin kitaip dar vadinamas pilno kontakto karatė, jungiantis tradicinius karatė stilius, bei kovos elementus iš Muay Thai ir klasikinio bokso, todėl čia įtraukiami realiūs kovos veiksmai.

Kodėl verta sportuoti Karatė Kyokushin?

Karatė Kyokushin – tai visapusiškos treniruotės, tobulinančios ne tik kūną fiziškai, bet ir protą. Karatė Kyokushin filosofija skatina ir plėtoja ištvermės, pagarbos ir ryžto požiūrį, ugdo discipliną bei pasitikėjimą savimi. Energingų treniruočių metu lavinamas platus spektras raumenų grupių, o tai padeda padailinti kūno linijas, sustiprėti fiziškai, įgauti lanstumo, ištvermės, koordinacijos, mokomasi sutelkti protą ir atsipalaiduoti. Treniruotės taip pat gali padėti atsistatyti po traumų ar ligų. Nors tai ir individualus sportas, bet sportuojama bendraminčių būryje, kur vieni kitus palaiko ir padeda.

Kas gali sportuoti?

Treniruotės visiškai universalios, todėl puikiai tinkamos visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ir fizinių galimybių.  Pradedant sportuoti amžius jokios įtakos neturi, treniruotes renkasi tiek vaikai darželyje, tiek vyrai ir moterys virš 50 metų.

Kodėl Karatė Kyokushin geriau, nei sporto klubai?

Treniruočių metu treneris Jus nuolatos prižiūri atliekant pratimus, stebi Jūsų galimybes bei rezultatus ir pagal tai pritaiko krūvį, Jus palaiko ir motyvuoja.

Mums svarbi visapusiška kūno rengyba, todėl mokomasi ne tik Karatė Kyokushin technikos, bet ir parenkamas platus fizinių pratimų spektras, todėl treniruotės nenuobodžios ir nemonotoniškos.

Treniruočių metu sužinosite apie sveikos gyvensenos principus.

Sportuosite grupėje, kur vyrauja pozityvi atmosfera, gera nuotaika, visi vieni kitus paskatina ir padeda, o tai gali padėti praplėsti bendraminčių ir draugų ratą.

Treniruotės padės Jums ne tik sustiprėti bei padailinti kūno linijas, bet ir įgausite svarbių savigynos žinių.

Nepriklausomai nuo Jūsų priežasčių ir tikslų, Kyokushin karatė praktikavimas gali padėti Jums tapti stipresniu ir sveikesniu žmogumi. 

Ar tai yra saugu?

Taip. Treniruotės pobūdžio kova (šparingas) leidžiamas tik esant pakankamam pasiruošimui bei norui. Per treniruotes yra naudojamos rankų, kojų apsaugos, moterys naudoja krūtinės apsaugas. Smūgiai yra kontroliuojami, vieni kitus saugo. Tikslas yra įvaldyti techniką, o ne parodyti savo jėgą.

Smūgiai rankomis į galvą, veidą, kaklą, nugaros ir stuburo dalį yra draudžiami. Kojomis draudžiama smūgiuoti į sąnarius, tarpukojį, draudžiami stumdymaisi, sugrėbimai, mėtymai, todėl traumos pasitaiko retai.

Kokia reikalinga apranga?

Pirmoms treniruotėms rekomenduojame atsinešti laisvą, patogią sportinę aprangą: ilgos kelnės arba šortai, marškinėliai.

Kviečiame apsilankyti treniruotėje, susipažinti su treneriu, treniruočių metodika ir pajusti vyraujančią atmosferą.