Karatė mokyklos vadovas Airidas Bladaitis

Karatė mokyklos vadovas Airidas Bladaitis

„Sostinės karate mokykla“ yra įkurta, dėl ilgametės aistros ir atsidavimo Kyokushin karate sportui.

Mokyklos įkūrėjas ir treneris – 1DAN meistras Airidas Bladaitis, Lietuvos čempionatų prizininkas, Lietuvos taurės laimėtojas, įvairių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas. Airidas Bladaitis savo sportinį kelią pradėjo 2001 metais. Trenerio darbo patirties pradėjo semtis nuo 16 metų, vesdamas treniruotes vaikų ir jaunimo grupėse, o šiuo metu Vilniaus Pedagoginio Universiteto suteikta teise dirbti sporto trenerio teorinį ir praktinį darbą, treniruotes veda tiek suaugusiųjų, tiek ikimokyklinio amžiaus vaikų grupėms.

 Daugiau nei 16 metus studijuojantis Kyokushin karate meną, savo sukauptą  patirtį ir žinias treneris siekia žaismingai perduoti vaikams supažindindamas juos su karate technika ir mokydamas kovos įgūdžių. Drauge didelis dėmesys skiriamas ir disciplinos, valios, susikaupimo ir pasitikėjimo savimi ugdymui, bendraminčių būryje vaikai mokosi sąžiningumo ir pagarbos kitiems.

Trenerio tikslas – išmokyti savo mokinius propaguoti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, motyvuoti juos siekti užsibrėžtų tikslų ne tik sporto srityje, bet ir kasdienybėje, ugdyti tvirto dvasinio ir emocinio charakterio asmenybes.

-Jei nenugalėsi savo polinkio lengvai pasiduoti, tavo gyvenimas ves prie nieko-

Mas Oyama, Kyokushin karate įkūrėjas